Sponsoractie
In 2026 werken wij aan digitale verhalen op begraafplaats Middenmeer. Dit doen we met QR-codebordjes* bij grafmonumenten, bomen en bijzondere objecten. Doet u mee?
Scan de code met je telefoon en Doneer 25 euro (of ieder ander bedrag).
Of maak uw bijdrage over op IBAN: NL46 RABO 0189 884 584 t.n.v. St. Cultureel Erfgoed Begraafplaats Wieringermeer.

Waarom digitale verhalen?
Digitale verhalen zijn een mooie en respectvolle manier om overledenen te eren en te gedenken en om kennis te maken met de geschiedenis van Wieringermeer en van de bijzonderheden van de begraafplaats als geheel. De tijd is rijp om de QR-codetechniek in Middenmeer toe te passen. Zo kunnen nog meer mensen het unieke van begraafplaats Wieringermeer beleven en ervaren.
* QR-codebordjes, hoe werkt het?
Bij verschillende graven en andere historisch belangrijke objecten in ons gedenkpark wordt een QR-code aangebracht. Bezoekers kunnen met hun telefoon deze QR-code scannen. Je wordt doorgeleid naar onze Verhalen bij het graf.
Eind 2026 hopen we te starten met het uitzetten van routes, aanbrengen van QR-codebordjes bij gedenktekens, bij bijzondere bomen en meer.
Spaar mee, doneer 25 euro of ieder ander bedrag.
Maak uw bijdrage over op IBAN: NL46 RABO 0189 884 584 t.n.v. St. Cultureel Erfgoed Begraafplaats Wieringermeer.
Of scan de QR-code bovenaan deze pagina.

(c) Redmouse | Peter van Aalst. In opdracht van verhalenbegraafplaatsdenhelder.nl
Sponsors gezocht

[1]Voorbeeld: [1] LOB-QR-Handleiding Verhalen bij het graf, mei 2025.
